KARABASAN İTTİFAKI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Arkadaşlar acımız var :(
Yanlış E-mail ( kopuk ) Icon_minitimeCuma Mayıs 15, 2009 10:37 am tarafından siyahkus

» Bir kaç adet afiş:)
Yanlış E-mail ( kopuk ) Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 6:04 pm tarafından derin_deniz

» Salaklık Tarihine Geçenler
Yanlış E-mail ( kopuk ) Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 12:51 pm tarafından buzyeli

» Bu İsim senin Neyin oluyor ?
Yanlış E-mail ( kopuk ) Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 10:35 am tarafından derin_deniz

» Yukardakini % kaç sewiyorsun
Yanlış E-mail ( kopuk ) Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 11:20 pm tarafından derin_deniz

» O bunu okuyor . Ne yazmak istersin ?
Yanlış E-mail ( kopuk ) Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 7:14 pm tarafından buzyeli

» iLginç bi teSt deneyin bence:)
Yanlış E-mail ( kopuk ) Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 6:10 pm tarafından buzyeli

» İkariam Versiyon 3.0
Yanlış E-mail ( kopuk ) Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 11:43 pm tarafından derin_deniz

» Üsttekini Anlatmaca
Yanlış E-mail ( kopuk ) Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 9:28 pm tarafından derin_deniz

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Sihirli Forum'a HoŞGeLDiNiZ adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde KARABASAN İTTİFAKI adresi saklayın ve paylaşın

Yanlış E-mail ( kopuk )

2 posters

Yanlış E-mail ( kopuk ) Empty Yanlış E-mail ( kopuk )

Mesaj  derin_deniz Çarş. Ocak 21, 2009 5:16 pm

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır.
Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir.
Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir....
Tam bu sırada farklı bir yerde kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayarındaki maili görür,arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere yığılıp kalır.
Odaya giren annesi yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür.
-Kime : Sevgili karıma
Konu : Yeni ulaştım.
Tarih : 16 Mayıs 2004 Benden haber aldığına şaşıracağından eminim. Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım. Her şey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış. Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum. Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.
Not : Burası çok sıcak.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
derin_deniz
derin_deniz

Kadın Mesaj Sayısı : 180

Yanlış E-mail ( kopuk ) Empty Geri: Yanlış E-mail ( kopuk )

Mesaj  NesLihaN_ÜmiT Çarş. Ocak 21, 2009 5:20 pm

zuhahahaha süpermişSmile)
NesLihaN_ÜmiT
NesLihaN_ÜmiT

Erkek Mesaj Sayısı : 182